Max van Eijk, VD, Koncernchef
max.van.eijk@avonova.se

────────────────

Daniel Frisk, Redovisningschef
Telefon 010-252 60 58
daniel.frisk@avonova.se

────────────────

Ann-Cristin Elgerot, HR-chef
Telefon 010-252 67 46
ann-cristin.elgerot@avonova.se

────────────────

Fredrik Andersson, Group CIO Stamina/Avonova
Telefon 010-252 60 50
fredrik.andersson@avonova.se

────────────────

Richard Härling, IT-koordinator
Telefon 010-252 60 51
richard.harling@avonova.se

────────────────

Niclas Fredriksson, Försäljningschef 
Telefon 010-252 60 99
niclas.fredriksson@avonova.se

────────────────

Stefan Persson, Chef Marknad & Affärsutveckling
Telefon 010-252 63 12
stefan.persson@avonova.se

────────────────

Susanne Svensson, Kvalitetschef 
Telefon 010-252 68 27
susanne.svensson@avonova.se

────────────────

Peter Tigerberg, Produktchef
Telefon 010-252 60 69
peter.tigerberg@avonova.se

────────────────

Laila Karlsson Alalahti, Ekonomichef
Telefon 010-252 60 66
laila.karlsson@avonova.se

────────────────

Kristin Falk, Chef kundcenter
Telefon 010-252 62 80 
kristin.falk@avonova.se

────────────────

Suheyla Barmoro, Processchef ERP-system
Telefon 010-252 63 13
suheyla.barmoro@avonova.se

────────────────

Maria Granath, Verksamhetsutvecklare, Arbetsmiljöspecialist
Telefon 010-252 61 53
maria.granath@avonova.se

────────────────

Dragan Jurcevic, Digital webbutvecklare
Telefon 010-252 60 59
dragan.jurcevic@avonova.se

────────────────

Erik Hammarström, Digital kommunikatör
Telefon 010-252 60 61
erik.hammarstrom@avonova.se

────────────────

Louise Eriksson, Senior KAM/Organisationskonsult
Telefon 010-252 62 63
louise.eriksson@avonova.se

────────────────

Inge Lennartsson, Senior Key account manager 
Telefon 010-252 60 65
inge.lennartsson@avonova.se

────────────────

Magnus Lindstedt, Key account manager
Telefon 010-252 60 70
magnus.lindstedt@avonova.se

────────────────

Ann-Christine Lindstedt, Anbudskoordinator
Telefon 010-252 60 52
ac.lindstedt@avonova.se

────────────────

Britt Wilhelmsson, Lednings- HR assistent
Telefon 010-252 60 75
britt.wilhelmsson@avonova.se

────────────────

Christina Grönlund, Lönespecialist
Telefon 010-252 60 57
christina.gronlund@avonova.se

────────────────

Elvira Bajramovic, Redovisningsekonom
Telefon 010-252 60 60
elvira.bajramovic@avonova.se

────────────────

Marie Berglund, Leverantörsreskontra
Mobiltelefon 010-252 60 68
marie.berglund@avonova.se

────────────────

Eva Arvidsson, Leverantörsreskontra
Telefon 010-252 60 62
eva.arvidsson@avonova.se

────────────────

Lotta Forsaeus, Kundreskontra
Telefon 010-252 60 67
lotta.forsaeus@avonova.se

────────────────

Evelina Askerlund, Kundreskontra
Telefon 010-252 60 63
evelina.askerlund@avonova.se

────────────────

Helena Almén, Marknadskoordinator
Telefon 010-252 60 64
helena.almen@avonova.se

────────────────

Elisabeth Svensson, Marknadskoordinator
Telefon 010-252 62 81
elisabeth.svensson@avonova.se

────────────────

Helén Holgersson, Marknadskoordinator
Telefon 010-252 62 82
helen.holgersson@avonova.se

────────────────

Camilla Wagndal, Marknadskoordinator
Telefon 010-252 62 83
camilla.wagndal@avonova.se

────────────────