Jörgen Malmenskog, VD
Telefon 0510-48 41 63
Mobiltelefon 0705-45 85 37
jorgen.malmenskog@avonova.se

Daniel Frisk, CFO
Mobiltelefon 0725-70 07 10
daniel.frisk@avonova.se

Birgitta Albinsson,  HR-chef
Telefon 0510-48 41 62
Mobiltelefon 0703-31 08 98
birgitta.albinsson@avonova.se

Niclas Fredriksson, Försäljningschef 
Telefon 0510-48 48 48
Mobiltelefon 0722-24 48 48
niclas.fredriksson@avonova.se

Jim Nilsson, IT-chef
Telefon 0322-67 03 78 
Mobiltelefon 0722-42 08 86
jim.nilsson@avonova.se

Stefan Persson, Chef affärsutveckling
Mobiltelefon 0704-23 96 44
stefan.persson@avonova.se

Susanne Svensson, Kvalitetschef 
Mobiltelefon 0765-34 12 06
susanne.svensson@avonova.se

Louise Eriksson, Senior KAM/Organisationskonsult
Mobiltelefon 0722-06 41 12
louise.eriksson@avonova.se

Cecilia Lagergren, Kommunikationschef
Telefon 0510-48 41 64
Mobiltelefon 0725-20 78 21
cecilia.lagergren@avonova.se

────────────────

Suheyla Barmoro, Processchef för verksamhetssystem
Telefon 08-120 124 60
Mobiltelefon 0736-62 63 60
suheyla.barmoro@avonova.se

Inge Lennartsson, Key account manager 
Telefon 0510-48 84 54
Mobiltelefon 0708-40 25 65
inge.lennartsson@avonova.se

Magnus Lindstedt, Anbudsansvarig/KAM
Mobiltelefon 0733-87 96 53
magnus.lindstedt@avonova.se

Ann-Christine Jondell, Anbudsläggare
Telefon 0510-48 41 66
Mobiltelefon 0730-88 41 66
ann-christine.jondell@avonova.se

────────────────

Bernt Johansson, Strateg hälsa och träning
Telefon 0500-44 74 93
Mobiltelefon 0725-62 73 84
bernt.johansson@avonova.se

Peter Tigerberg, Processchef Tjänsteutveckling
Telefon 0510-48 41 53
Mobiltelefon 0761-35 28 11
peter.tigerberg@avonova.se

Britt Wilhelmsson, VD-sekreterare
Telefon 0510-48 84 57
britt.wilhelmsson@avonova.se

Laila Karlsson Alalahti, Redovisningschef
Mobiltelefon 0725-25 08 85
laila.karlsson@avonova.se

Dragan Jurcevic, Originalare
Telefon 0510-48 42 71
Mobiltelefon 0704-18 42 71
dragan.jurcevic@avonova.se

Erik Hammarström, Skribent/Webbredaktör
Telefon 0510-48 42 70
Mobiltelefon 0725-55 42 70
erik.hammarstrom@avonova.se

────────────────

Christina Grönlund, Lönespecialist
Telefon 0510-48 84 58
christina.gronlund@avonova.se

Elvira Bajramovic, Redovisningsekonom
Telefon 0510-48 84 56
Mobiltelefon 0702-19 45 65
elvira.bajramovic@avonova.se

Marie Berglund, Leverantörsreskontra
Mobiltelefon 0725-70 07 12
marie.berglund@avonova.se

────────────────

Eva Arvidsson, Leverantörsreskontra
Telefon 0510-48 41 68
eva.arvidsson@avonova.se

Lotta Forsaeus, Ekonomiassistent
Telefon 0510-48 41 69
Mobiltelefon 0725-48 41 69
lotta.forsaeus@avonova.se

────────────────

Evelina Askerlund, Ekonomiassistent
Telefon 0510-48 48 41
Mobiltelefon 0703-88 48 41
evelina.askerlund@avonova.se

Helena Almén, Marknadskoordinator
Telefon 0510-48 41 59
helena.almen@avonova.se

Elisabeth Svensson, Marknadskoordinator
Telefon 0510-48 41 50
elisabeth.svensson@avonova.se

Kristin Falk, Marknadskoordinator
Telefon 0510-48 48 40 
kristin.falk@avonova.se

Helén Holgersson, Marknadskoordinator
Telefon 0510-48 41 50
helen.holgersson@avonova.se

Josefin Djup, Marknadskoordinator
Telefon 0510-48 41 50
josefin.djup@avonova.se